دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ 2525 0 2

رییس کمیته ربوکاپ ایران: تیم های دانشگاه آزاد قزوین، امیرکبیر، باسط پژوه، دبیرستان فرززانگان تهران با کسب امتیازات لازم به مرحله بعدی مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان 2016 صعود کردند.

رییس کمیته ربوکاپ ایران خبر داد:

پیشتازی تیم های ایرانی در نخستین روز مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان

تهران-ایرنا- رییس کمیته ربوکاپ ایران اعلام کرد: تیم های دانشگاه آزاد قزوین، امیرکبیر، باسط پژوه، دبیرستان فرززانگان تهران با کسب امتیازات لازم به مرحله بعدی مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان 2016 صعود کردند. به گزارش روز جمعه گروه علمی ایرنا از ستاد اطلاع رسانی مسابقات بین المللی ربوکاپ 2016 آلمان، رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران گفت: رقابت های جهانی لیگ امدادگر واقعی تیمMRL دانشگاه آزاد قزوین با کسب بیشترین امتیاز به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرد. 
 
موسی خانی رییس کمیته ملی ربوکاپ ایران افزود: تیم لیگ ' امدادگر واقعی' دانشگاه آزاد قزوین باید در این مرحله با تیم هایی از کشورهای تایلند، هلند، آمریکا و اتریش به رقابت بپردازد. وی اضافه کرد: دانشگاه امیرکبیر در لیگ انسان نما (سایز نوجوان) حضور دارد و این دانشگاه با کسب امتیازات لازم در دور نخست مسابقات، باید در ادامه با تیم هایی از کشورهای آلمان، تایوان و برزیل به رقابت بپردازد. 

رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران گفت: تیم های ایرانی که به دور بعد صعود کردند در بخش لیگ امدادگر مجازی، تیم های دانشگاه آزاد قزوین، امیرکبیر و دبیرستان رسالت بودند و باید در این دور با تیم هایی از ترکیه، ژاپن و هلند رقابت کنند. به گفته موسی خانی در لیگ انسان نما (سایز کوچک) تیم MRLدانشگاه آزاد قزوین با غلبه بر تیم هایی از فرانسه و ژاپن به مرحله بعد صعود کرد، بنابراین در ادامه رقابت ها باید با تیم هایی از کشورهای فرانسه، اتریش، آلمان و انگلیس روبرو شود. 

وی یادآور شد: حضورتیم های باسط پژوه و ایلچی در لیگ ربات انسان نما(سایز بزرگسال) افزود: دراین لیگ شاهد حضور دو تیم ایرانی هستیم که تیم باسط پژوه با غلبه بر تیم تایوانی به دیدار تیمی از آلمان خواهد رفت و تیم دانشگاه آزاد ایلچی با کسب تساوی مقابل تیمی ازکره جنوبی به دیدار تیمی از چین می رود. 

رییس کمیته ملی ربوکاپ ایران گفت: همچنین در لیگ شبیه ساز عامل تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در روز نخست با کسب بیشترین امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کرد و تیم هایی از دبیرستان فرزانگان و چین نیز، این تیم را تعقیب می کنند. 

بیستمین مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 با حضور نمایندگانی از 45 کشور دنیا از جمله جمهوری اسلامی ایران امروز با همکاری فدراسیون جهانی ربوکاپ در لایپزیگ آلمان گشایش یافت و پنج روز ادامه دارد. 

بیش از 200 تیم از دانشگاه‌ها و مدارس و آموزشگاه‌های مختلف در این دوره از مسابقات از 45 کشور دنیا حضور دارند و تیم های ایرانی از دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، تهران، آزاد اسلامی واحد قزوین، ایلچی، دبیرستان فرزانگان تهران، دبیرستان سلام، تیم کاوش و تیم باسط پژوه به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.
کلمات کلیدی
سایر اخبار و تازه های پیشنهادی آی هوش:

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

معادله
تشخیص هوش افراد از روی چهره
رونمایی از فناوری جدید برای مکالمه‌ ربات‌ها
ریاضیات صدرنشین جدول نشر علمی
ربات مین یاب دانشگاه آزاد پرند، حائز عنوان «بهترین ربات هوشمند»
بهزاد: تأسیس خانه ریاضی از نمونه‌های استثنایی در حوزه ترویج علم است
مراسم بزرگداشت خیام و همایش ریاضیات در یزد برگزار می‌شود
پنجره ای رو به مغز: تشخیص پارکینسون از روی سرعت تایپ کردن
ربات‌ها هم عادات اجتماعی را یاد می گیرند