يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ 1516 0 3

اکنون دو شهر بوشهر و برازجان دارای خانه ریاضیات هستند که تا سال آینده ۵۰ درصد شهرستان‌های استان بوشهر به خانه ریاضیات تجهیز می‌شود.

معاون استاندار بوشهر:

۵۰ درصد شهرستان‌های استان بوشهر به خانه ریاضی تجهیز می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: اکنون دو شهر بوشهر و برازجان دارای خانه ریاضیات هستند که تا سال آینده ۵۰ درصد شهرستان‌های استان بوشهر به خانه ریاضیات تجهیز می‌شود.
 
سعید زرین‌فر بعدازظهر امروز در جشن بزرگداشت برگزیدگان مسابقه A – لیمپیاد دربوشهر با بیان اینکه جوانان و نوجوانان استان بوشهر دارای استعدادهای درخشانی هستند اظهار داشت: جوانان و نوجوانان این استان در رشته‌های گوناگون هنری، فرهنگی و ورزشی در مسابقات ملی و فراملی صاحب نام هستند و این مهم جایگاه این سرمایه‌های مهم اجتماعی نشان می‌دهند.

وی با تاکید بر تقویت عرصه‌های مختلف حضور جوانان و نوجوانان گفت: استاندار بوشهر برای شکوفا شدن استعدادهای این قشر جامعه سرمایه گذاری ویژه‌ای کرده است بگونه‌ای که درعرصه‌های علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری اعتبارات لازم برای تقویت آنها تخصیص داده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با تبریک راه‌یابی دانش‌آموزان دشتستانی به مسابقات A – لیمپیاد هلند گفت: این خبر خوش سبب مباهات مسئولان، مردم استان به ویژه دانش‌آموزان شده است و این نشان دهنده وجود قابلیت‌های دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی است.

زرین‌فر با بیان اینکه خداوند به تمامی انسان‌ها فکر، اندیشه و عقل داده است گفت: انسان‌هایی که از نعمتی که خداوند به آنها اعطا کرده  استفاده کنند خداوند بدون شک زمینه سعادت و کمال آنها را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های علمی نیاز به تلاش بیشتری دارد بیان کرد: تحقیق و پژوهش یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های بنیه علمی است که باید دانش‌آموزان و دانشجویان به این مهم توجه جدی کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با بیان اینکه دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه مورد حمایت جدی قرار می‌گیرند افزود: دانش‌آموزان و دانشجویانی که بتوانند قدرت تفکر خود در مسابقات، المپیادها و جشنواره‌ها نشان دهند مورد توجه مسئولان از لحاظ مادی و معنوی قرار می‌گیرند تا زمینه شکوفایی بیش از پیش استعدادهای آنان فراهم شود.

زرین‌فر بر توسعه خانه‌های ریاضی تاکید کرد و گفت: استعدادهای دانش‌آموزان در مراکز علمی از جمله خانه‌های ریاضی شکوفا  می‌شود که قصد داریم خانه ریاضی به غیر از بوشهر و برازجان در دیگر نقاط استان بوشهر گسترش دهیم و تا سال آینده 50 درصد شهرستانها دارای خانه ریاضی می‌شوند.
کلمات کلیدی
سایر اخبار و تازه های پیشنهادی آی هوش:

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

تشخیص هوش افراد از روی چهره
کانال رسمی آی هوش در تلگرام
«مریم میرزاخانی» با رفتنش بار دیگر تیتر یک روزنامه‌ها شد
برپایی جشن پایانی هفتمین دوره مسابقه بین‌المللی ریاضیات کانگورو
کاترین جانسون، ریاضیدان بزرگ ناسا در ۱۰۱ سالگی درگذشت
از مقام مریم میرزاخانی دردانشگاه سنگاپور تجلیل شد
معادله
بازگشت تیم ملی المپیاد ریاضی با ۶ مدال
افتخارآفرینی دانشجوی دانشگاه صنعت نفت در المپیاد جهانی ریاضی